NaszSenior.pl

Prezydent Stanów Zjednoczonych Benjamin Franklin powiedział - "Nie starzeje się ten, kto nie ma na to czasu."

Prawdą jest, że średnia wieku w Polsce oraz w Europie stale i szybko wzrasta. W krajach rozwiniętych osoby, które ukończyły 50-ty rok życia już niedługo będą stanowiły blisko połowę społeczeństwa. Nowe technologie, w tym Internet nie są już domeną ludzi młodych. Osoby 50+ coraz częściej korzystają z zasobów globalnej sieci i czują się w niej jak u siebie w domu. Z myślą o nich powstał serwis NaszSenior.pl.

Poruszamy w nim problemy dotyczące osób w wieku dojrzałym, pokazujemy radości i problemy seniorów w Polsce oraz na świecie. W naszym portalu prezentujemy potrzebne informacje dotyczące życia na emeryturze, realizowania samego siebie, swoich pasji i zainteresowań. Odkrywamy tu potrzebne informacje na temat zdrowia, finansów i gospodarki.

 

Misją serwisu jest przeciwstawianie się wykluczeniu osób starszych z jakiejkolwiek dziedziny życia. Pokazujemy, że seniorzy mogą realizować się zawodowo, żyć w szczęśliwych związkach oraz spełniać swoje marzenia. Informujemy o tym, jak żyją i radzą sobie ludzie w złotym wieku na całym świecie.

Pragniemy przywrócić zanikający w naszym świecie szacunek dla osób starszych.

Dajemy seniorom siłę do dzielenia się i budowania świata bardziej otwartego i zrozumiałego.

 

MojaOpieka.com

Serwisowi Nasz Senior towarzyszy witryna MojaOpieka.com, w którym ułatwiamy seniorom nawiązanie kontaktu z opiekunami, którzy mogą być pomocni przy zwykłych codziennych zajęciach, takich jak: sprzątanie, zakupy, rozmowa, czy innych.

ZakupySeniora.pl

Serwisowi Nasz Senior towarzyszy również sklep internetowy ZakupySeniora.pl, w którym oferowane są specjalizowane oraz przydatne urządzenia i przedmioty ułatwiające codzienne zajęcia.