Systemy sprzedaży K2online

K2online.pl

K2online.pl jest firmą, która dysponuje 25 letnim doświadczeniem branżowym w obsłudze sieci handlowych, w zakresie dostarczania i wdrażania oprogramowania do kontroli, i zarządzania sprzedażą. Informacje bieżące dostępne są w serwisie www.K2online.pl.

W tym zakresie oferujemy przede wszystkim system kontroli i zarządzania sieciami handlowymi K2online. System jest integratorem między rozwiązaniami ERP a programami POS funkcjonującymi w salonach detalicznych.

System K2online oferuje sprawne i skuteczne zarządzanie siecią placówek handlowych tak w zadaniach logistycznych, sprzedażowych jak i pracowniczych w zakresie rejestracji czasu pracy. Firma wdraża także sprawdzony system ERP firmy Retilia.

K2online jest również producentem liczników klienta K2mini oraz liczników klientów K2video, które zbierają ważne informacje o życiu sklepu oraz eksportuje je do systemu K2online, gdzie gromadzone dane służą do przygotowywania raportów analitycznych dla kadry zarządzającej.

 

Przekazujemy naszym klientom przejrzyste informacje, które umożliwiają zwiększenie rentowności ich działalności oraz pomagają podejmować ważne decyzje. K2online.pl jest dostawcą niezbędnego sprzętu komputerowego do salonów, central oraz serwerowni.

Z rozwiązań firmy K2online.pl korzystają sieci o skali od kilku do kilkuset salonów. Nasze rozwiązania są przygotowane do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Niezwykle istotnym jest także fakt, że oprogramowanie jest skalowalne, co oznacza, że może rosnąć razem z wielkością sieci handlowej klienta jak i jego wymaganiami.

Dział serwisu i wsparcia jest przygotowany do pomocy naszym klientom w trybie 7/24.