• Bochacz.com - O Firmie

Bochacz.com

Jesteśmy firmą, która zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem oprogramowania. Nasze systemy komputerowe powstają w laboratorium programistycznym w siedzibie spółki w Warszawie. Kluczowym elementem naszej strategii jest koncentrowanie działalności na projektowaniu, wdrażaniu oraz wspieraniu własnych marek.

Wiodącą marką jest K2online.pl, która kieruje swoje produkty do sektora retail oferując zintegrowane systemy obsługi sprzedaży POS, rozbudowane akcje promocyjne, systemy lojalnościowe, rozwiązania rejestrowania ruchu klientów, zachowań pracowników.

Oferta w tym zakresie obejmuje większość typowych procedur występujących w segmencie retail i kierowana jest do sieci handlowych o dowolnej wielkości. Konstrukcja systemu skierowanego do segmentu detalicznego jest dokładnie zaplanowana oraz zrealizowana. Dzięki temu jest on łatwy we wdrożeniu oraz zarządzaniu a w rezultacie jest to rozwiązanie niskobudżetowe. Nasze działania mają na celu podnoszenie unikalności i wyjątkowości marki K2online.pl w oczach Klientów.

 

Nową marką jest NaszSenior.pl, która tworzy nowoczesne rozwiązania wspierające opiekę dla osób starszych i niepełnosprawnych. Obecnie w tym zakresie firma koncentruje największy wysiłek z uwagi na bardzo duże zapotrzebowanie rynku oraz czytelne wskaźniki demograficzne.

Marką, która stanowi swoiste uzupełnienie i zaspokajanie pasji są BarwySzkla.pl. To największy polskojęzyczny serwis internetowy skierowany do miłośników i pasjonatów sztuki witrażu.

Dostosowując się do panującej tendencji związanej z dużą popularnością rozwiązań internetowych, wszystkie nasze rozwiązania opieramy w głównej mierze na serwisach internetowych. Dotyczy to zakresu informacyjnego, jak i usługowego, czy handlowego.

Postrzegając internet jako dominujące medium z dużym potencjałem reklamowym oraz promocyjnym rozwijamy nasze działania w tych kierunkach, kontrolując dzięki temu w pełni wizerunek naszych marek.